| VivianneMnt a întrebat:

Cum pot sa descarc un clip, de pe youtube de exemplu si sa mi-l pun pe telefon? Dau funda
Multumesc

Răspuns Câştigător
| DarkTemptation a răspuns:

Pai atunci apesi acolo la "YouTube to mp3 Converter" pe optiunea "Convert Video"happy

3 răspunsuri:
| DarkTemptation a răspuns:

Scrie pe google "YouTube to mp3 Converter", inserezi link-ul in casuta si descarci. iti trebuie un program, cum ar fi bluetooth pe calculator, faci conexiunea cu telefonul tau si descarci melodia. asa fac si euwinking

| VivianneMnt explică (pentru DarkTemptation):

Nu melodia. Vreau sa descarc clipul cu totul

| DarkTemptation a răspuns (pentru VivianneMnt):

Pai atunci apesi acolo la "YouTube to mp3 Converter" pe optiunea "Convert Video"happy

| BiscuiteeOreo a răspuns:

Poti sa il descarci cu ajutorul programului youtube downloader, iar apoi il pui pe telefon cu USB-ulwinking.