| BlackBoy94 a întrebat:

Cum pot sa deschid un fisier psh cu bs player? Am facut un video cu proshow gold si as vrea sa il deschid cu bs player sau vlc, media player si sa il trimit prietenilor.Cum fac? Va rog multhappy

1 răspuns:
| Ati_Anca_1979 a răspuns:

Trebuie sa salvezi fisierul in format avi sau mp4 sau alt format video dupa ce l-ai terminat.Ai in programul proshow optiunile.Cel mai bune il salvezi in format exe.e scurt si se poate trimite. Formatul psh de care vorbesti nu se poate vizualiza pentru ca e doar forma neterminata, nesalvata a proiectului tau in proshow.Trebuie sa salvezi intr-un format.