| Dariana15 a întrebat:

Cum pot sa fac un video cu muzica si sa adaug animatii? Adica sa opresc video si sa adaug muzica sau ceva scris acolo. sau sa opresc sunetu` care este acolo si sa pun muzica in loc de sunetu` de acolo sau sa dau mai incet sunetul si sa pun un pic muzica... sau sa pun mai multe videouri la un loc. cand se termina unul sa il adaug pe celalalt... cu ce program? care imi da cel mai folositor raspuns funda sau cel mai bun raspuns!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| asman a răspuns:

Ulead Video Studio

3 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Videomaker

| Dariana15 explică (pentru Sἶrenἶa):

Te referi la windows movie maker? daca da. si eu am dar nu ma lasa sa atasez video.sad

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru Dariana15):

Da.

aah...thinking

dar nu merge ala care ti l-a dat @asman?