| OnlyHope a întrebat:

Cum pot trage muzica din calculator pe un CD gol? Va rog explicati-mi si mie pasii...

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Dai click dreapta pe folderul cu muzică -> send to -> DVD RW Drive. După ce le copiază în acel fişier temporar (My Computer -> DVD Drive), intri acolo şi dai click pe "inscripţionare pe CD" (sau corespondentul în engleză, nu mai ştiu care e că e târziu şi-mi funcţionează pinioanele la un sfert din capacitate la ora asta big grin), şi la sfârşit "Finish", şi gata. happy

5 răspunsuri:
| moodyblues a răspuns:

Pui cd-ul apoi selectezi mp3-urile dupa care click dreapta pe selectie si copiere pe cd.

| PedoBearIsHereBitches a răspuns:

1.ai nevoie de nero http://www.brothersoft.com/nero-startsmart-download-59638.html
2. bagi cd`ul in pc si deschizi programul
intri la favorites [acea steluta galbena] si dai clik pe prima optiune "make data cd". apoi alegi ce vrei sa pui pe el-next, daca vrei ii dai un nume si bifezi "allow files to be edded late (multissesion disc)" si "verify data on disc after burning" apoi burn si astepti:p.

sper ca te-am ajutat:P

teaam :*

fundita:P?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una folosesc un program cu care fac cd-uri se numeste,, burn bady'' este destul de simplu sa umbli cu el mai intai bagi cd-ul, dupa deschizi fereasta cu programul in acea fereastra tragi fisieru9sau ce vrei tu sa bagi in el ) si dai pe adre continut(scrie in stanga sus ) daca nu gasesti programul iti voi spune si cu Nero cum sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu si mi-as dori sa stiu

| Tohanean_Romulus_1937 a răspuns:

Sunt incepator, vreau sa-mi fac uncd cu muzica.

Doresc sa renunt.Nu pot tine pasulcu voi