| Мάяiά a întrebat:

Cum pot vorbi cu Justin Bieber? Imi spuneti si mie? Va rooog!:*

Răspuns Câştigător
| Blue_2059 a răspuns:

Da.nu prea poti.
Sunt o gramada de fane ca tine.
Saracul crezi ca face fata!?

71 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Poti vorbi in visele tale cu el happyE cea mai buna metoda de "a lua legatura" cu elwinking

| anonim_2824 a răspuns:

Pai ai putea sa il suni...gasesti numarul pe net.sau pe msn la fel adresa o gasesti pe net.

| Beiibby a răspuns:

De stiut nu stiu. dar daca ai reusi sa vb cu el ce i-ai spune? Pe bune sti bine cate fane crizate are, crezi ca te-ar baga in seama? fara suparare:p

| Sapphire a răspuns:

Prin telepatie. laughing

| FucktheSystem a răspuns:

Imi pare rau ca iti distrug fantezia dar nu poti.
Probabil are o adresa la care trimit fanii tot felul de scrisori dar e amuzant sa credeti ca le citeste.
Deci nu te obosii...

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Du'te la concertele lui.altfel nu potilaughing.

| love44katyp a răspuns:

Themne
ce va place la chestia aia asa mult?!
ce sunteti asa crizate. disperate?
E o prostie sa fi indragostit de o vedeta. ar fi mult mai bine sa traiesti in lumea reala, nu virtuala

| Mara_4803 a răspuns:

Cu justin bieber? cred ca esti nebuna!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mişcându-ţi buzele, deschizând gura şi rostind cuvinte. Aşa se vorbeşte O. O. Habar nu am ce vă place la copilul ăla.Nu e şi el ca voi? Crezi că se opreşte el la tine? Dintre toate tocmai la tine? Mai bine uită de el. oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Skeletonized a răspuns:

In engleza? Cu ajutorul cuvintelor?confused
Nu stiu rolling eyes M-ai pus in dilema :-s

| traficanta a răspuns:

Telepatie?

wtf?

freacasa rolling on the floor

| 100 a răspuns:

Stii...NU PREA POTI
si mie imi place de J. B. dar nu is asa d nebuna
hai sa gandim logic asa cum visezi tu la asta mai viseaza inca 1000... fane
Revinoti. FEMEIE!

| Adiiiina a răspuns:

Vreau si eu sa vorbesc cu Michael Jacksonbatting eyelashes
Imi poate da cineva nr-ul lui?batting eyelashes
Sau adresa?batting eyelashes
Cum sa pui asemenea intrebare?laughing)
Eu nici cu un tip de care imi place nu am tupeul sa vorbesc cu el si tu intrebi daca poti vorbi cu Justin Bieber?straight face
Omfg.cumpara`ti o viata noua.

| Мάяiά explică:

Poi am auzit ca a vb cineva cu el si vreau si eu...

| Diiiiiia a răspuns:

Adevarul este ca nu stiu daca poti.
Eventual, daca ai putea face rost de numarul lui ADEVARAT, sau id`ul lui ADEVARAT! [ca sunt o multime de fani care se dau drept ellaughing Si nu as vrea sa cazi in capcana lor, adica cea de a face sa crezi ca ei sunt adevaratul Justin Bieber]
Te rooog oferami fundita:X:X

| adela100sweet a răspuns:

Poate poti nu stiu cauta pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga.nu cred dar tine multe concerte! mergi la unul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut pe youtube cateva fane aveau numarul lui de telefon si vb cu el i-am auzit vocea si eu, numarul lui la zis de mai demult le chat numai stiu daca este valid http://www.youtube.com/watch?v=EOWPGmHzOlo incearca

| RwoarrxKandii a răspuns:

Pai poti pe facebook, twitter si pe youtube-ul lui
dar trebuie sa-i trimiti minim 50 de mesaje casa le poata vedea.
eu am trimis vreo 100 si ceva de mesaje mai de mult si mi-a raspuns(pe youtube)
daca vrei paginile lui etele :
www.facebook.com/justinbieber
www.youtube.com/kidrauhl
www.twitter.com/justinbieber
www.myspace.com/justinbieber
www.bieberfever.com
www.justinbiebermusic.com
sau nr lui de tel:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un bilet la concertu lui care sa aiba acces si in spate si vb cu el

| DanaAndreea a răspuns:

Ii gasesti id-ul pe net. happy
eu il am. am vb cu el. si era adevarat. mi-a dat web se misca nu era un poster. cand mi-a cantat nu era o inregistrare. se vede cand e inregistrare si cand canta live. sa fim seriosi. si faptul ca e el demonstreaza ca nu intra foarte des pe mess

asa-s vedetele. ocupate. sper sa te descurci...mult noroc.eu nu iti pot da id-ul. mi-a zis ca are incredere in mine si ca nu il pot dezamagi. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... ceri nr de telefon si il suni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga ascultama pe mine sa nu ai incredere in nr de tel sau mesuri du-te la un concer de allui care are acces si in spatele scenei si sigur ca costa mult dar daca ati doresti atat de mult sa il intalesti asa si vb cu el poate iti da si nr lui de tel sau aidiu si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau du-te cand repeta inainte de concerte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau cand repeta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si noi vedem la plodu ala talent, fumusete si multe altele dar nu am timp acum sa le spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa te ajut cu nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iate dupa DianaAndreeaeu cred ca ea are dreptate cauta pe net ca ii gasesti id-ul pe mess.
ok?