| izabela_3811 a întrebat:

Spuneti-mi si mie de ce il urati pe justin bieber sau de ce il iubiti pe justin bieber?

7 răspunsuri:
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

URascbig grin nu-l sUport smug poA va legAtzi de mine dA nu mI se paRe normal. tzinEtzi'va maimUtzoi ala gagicar ii lesa si dati'ma dracu' ca nu ma prind dc il admiratzistraight facepentru vOce?:O nu stiti o voce mai bona decat a lui' in loomeh'? eu oo daa >:O
__________________________________
nu Imi place ca mI se pAre ca se dA mult' prea "big vip" straight face putzoiu' ala cu blana intr'o partestraight face
ma enerveaza cAm multe la el :]nu stiu' puRa aTitudine de superioritate :} si fata de fte ca mi se paRe ca se crEde mai sus dEcat elesmug(ma refeR strIct la iuBitele lui)
-in SchImb, dAka' asCulth' o piEsa care imi place de la el, poa le invaTz.dA astHa inseaMna ca mi plaKi piEsa nu elsmug
_____________________
scuze fanilorsmug da asTha e viataaa tine'te binee uu uu uuu >:O
______________________________
... traficant inascut...

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

AaAaaa. sry. nu imi plAk manelele straight face aSculTh' ce imi viNe mie.si de scrIsu' mi-a.ce ai cu el?straight facenu scriu cand imi viNe mie straight facem'Am obishNuiTh' fha sa scrIu aSha.si nu crEk' ii trEaba tha cum scriu eu phbbbbt.si speCiala? dUp' ce nAibii sa vrEau? >:Oma sAtisFace la ceva? straight facehAi mai lasa'ma cu psiholOgia thastraight faceca imi dau drUmu la piShhhu' straight facete'ai gAsith u m'ai crAcanath(a) sa ma crIticistraight facetAci in puii mhEi phbbbbt
____________________________________
... traficant inascut...

| DrummerDreams a răspuns:

Pai... canta fain.arata bine, mi se pare simpatic.si nici eu nu inteleg de ce unii il urasc pe Jb.nu a facut nimica rau thinking

| broker69 a răspuns:

Pai pe mine ma enerveaza putintel muzica lui si mi se pare un copil razgaiat.si saracuta selena oare sta cu el doar pentru faima?

| adyzone a răspuns:

@MaXim1trafic0de1drogusoare, tu il urasti ca asa e la moda si vrei sa fii mai "special/a". Altceva, de ce nu poti sa scrii si tu ca un om normal, cu litera mare doar la inceputul propozitiei, nu oricand iti vine tie? Cat despre J.B. nu il urasc, nu am nimic cu el, chiar daca nu ascult muzica lui. Cei mai multi utilizatori de pe aici il injura, il blameaza si in casti asculta muzica lui Guta, dar asta e Romania!

| oSalamadra a răspuns:

Nu il urasc, nu il iubesc deci nu ma intereseaza persoana lui kiss.

| dara_1781 a răspuns:

Mie mi-a placut justin mult timp.pot spune ca la un moment dat eram la fel de nebuna ca toate fenele lui exagerate.acum nu mai sunt chiar asa il admir mult pentru ce a reusit.dar ma enerveaza ca e cu selena.nu am nimic cu ea, doar ca ma enerveaza ca e cu el.