| troy a întrebat:

Cum poti sa faci sa apara un utilizator la cei suspendati? Si eu am fost suspendat dar intreb cum se suspenda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ A V A T A R - Draga, lasa amorezul in pace, ca te raporteazahee hee
Draga troy(sau raul, sau cum vrei), nu poti face sa apara un utlizator acolo. Nu esti admin si nici magician. Tu ii arati Ralucai ce te-a deranjat, si ea considera daca caracterul tau a fost unul care n-are ce cauta pe site. Oricum, cum a fost cazul tau, Raluca a observat singura.

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vrea sa ma suspenzi devil
Spera in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are asta cu muzica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papadie ordinara!
O dedicatie muzicala pentru tine
http://www.youtube.com/watch?v=0vFMqdFBuWo

| troy explică:

Si unde raportezi?

| SunShine_3102 a răspuns:

Troy nutii bate capul cu AVATAR el e prost copil tu ai liceu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai troy tiai mai facut un cont, ce tare esti
Nu ma pun la mintea ta de...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai troy ti-ai mai facut un cont, ce tare esti! day dreaming
Nu ma pun la mintea ta de...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai troy ti-ai mai facut un cont, ce tare esti! day dreaming
Nu ma pun la mintea ta de...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Adminii suspenda in functie de continutul intrebarilor sau raspunsurilor tale.

| troy explică:

A V A T A R chiar esti un copil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Troy chiar esti un papitoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@sunshine se scrie
Troy nu{-}ti bate capul cu AVATAR el eSTE un COPIL PROST[,] tu ai liceu
@Troy nu te mai lauda dupa alte conturi ca ai liceul ca nici nu sti sa scrii straight face
Cu cine ai facut romana, cu femeia de servici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@sunshine o fi eu o japita!
Dar tu ce esti?
O fata care se gandeste la furturi si falsificari de bani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@sunshine se scrie
Troy nu-ti bate capul cu AVATAR el eSTE un COPIL PROST[,] tu ai liceu
@Troy nu te mai lauda dupa alte conturi ca ai liceul ca nici nu sti sa scrii straight face
Cu cine ai facut romana, cu femeia de servici?

Dc raportezi, nu iti place sa vezi cat esti de analfabeta/analfabet?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- A V A T A R - a parasit zona
nu ma mai poti suspenda wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Troy esti prostwinking

| Alëxąndŕą a răspuns:

Tu nu poti dar Raluca da (P. s Raluca stie oricum tot ce se petrece pe site)