| Cristinutza16 a întrebat:

Cum poti sa iti imbunatatesti vocea?

Răspuns Câştigător
| DolceKiss a răspuns:

Incearca sa faci exercitii in fiecare zi

4 răspunsuri:
| isabelabela a răspuns:

Incearca sa-ti canti melodiile preferate fera retineri (pentru ca astea iti forta vocea si ti-o vor forma)+mierea dimineata pe stomacul gol si seara care iti vor face cantatul mai usor

| Meow a răspuns:

Poti face vocalize, te poti duce la canto sub indrumarea unui profesor specializat! ^_^

| celya a răspuns:

Cristina incearca ou crud daca-ti merge astept funda! SUCCES!winking

| KristalPop a răspuns (pentru celya):

Aştepţi funda după ce ai dat un răspuns super-banal care dacă ar fi dat Google Search l-ar fi găsit şi ea?