| constantinn40 a întrebat:

Cum pun muzica depe yutub pe stic

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cu www.brazzers.com,si cand pui muzica de pe yutub pe sticul pe care il gasesti pe www.brazzers.com,redirectionezi ceva maruntis si in contul meu din Jamaica, ok?

| aliceinchains a răspuns:

Daca ai scrie si corect, ar fi genial. Pai, pui link-ul unei melodii de pe YT pe www.listentoyoutube.com, ca s-o descarci. Si apoi le transferi in stick, cu copy/paste.

| Barmaleus a răspuns:

Direct de pe youtube pe memory stick...

www.dirpy.com, alegi ca destinatie stickul de memorie.

Succes!

| anka a răspuns:

Intri pe adresa:
http://www.zamzar.com/
Bagi adresa url a melodiei de pe you tube la step1. Convertesti in format mp3 la step2. Introduci adresa ta de email la step3 si dai convert la step4. Pe mailul tau vei primi melodia in format mp3 pe care o salvezi si o transferi pe stick. Succes!

| bubu1 a răspuns (pentru anka):

Mai intai descarci ce vrei sa pui pe stik de pe youtube cu programul youtube
downloader, iar apoi il copiezi din calculator pe stik.Succes!

| Costica_Radu_1955 a răspuns:

Cum descarc muzica pe stik

| vladvlad9812 a răspuns:

Descarca youtube downloader apoi baga url si descarca intr-un fisier pe care il vrei si apoi copiaza pe stik...winking