| LorenaRatio a întrebat:

Cum sa foloseste mp3 player 4gb watson?
Deci este nou, l-am desfacut din cutie si cand il conectez la PC nu apare nimic. Se aprinde o lumina rosie si atat. Nu stiu unde sa pun muzica pentru ca nu apare folderul respectiv.
Nici manual de utilizare nu are. Cine are asa ceva si stie cum sa-l foloseasca, va rog ajutati-ma si pe mine!

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

Cum adică "NU are manual"? Doar nu este furat, ce naiba! Încearcă pe http://www.watson.com şi vei găsi acolo asistenţă competentă online!

2 răspunsuri:
| caol a răspuns:

Cand il bagi in calculator aprinde-l de pe butonul ON. O sa ai manualul de ultilizare acolo. Si eu mi l-am luat azi dar m-am prins singura cum sta treaba tongue

| cosmincos1 a răspuns:

Am si eu un mp3 exact ca al tau.nou.la fel face.nu am habar ce sa i fac.ai gasit u smecheria? anunta ma si pe mine te rog.mersi