| Rëbý14 a întrebat:

Cum sa-mi descarc o melodie pe care sa o pun sa ma trezeasca dimineata? Dati-mi voi titluri daca stiti vreo una care n-are versuri este si mai bine.

9 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nimic nu e mai plăcut dăcât mugetu' raţei dă dimineaţă.

| RainboyDash a răspuns:

Incearca melodiil pe care le ai deja in telefon. Is bune alea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că o să te trezeşti înainte să înceapă cântecul ăsta =))))))): http://www.youtube.com/watch?v=TEVodXzNmPM&feature=youtube_gdata_player

| Wongraven a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi tu adormi pe black?rolling on the floor))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wongraven):

De fiecare dată laughing

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

Eu asta o am pe post de alarma:
http://www.youtube.com/watch?v=lhala4liCzQ
Are versuri, dar sigur nu o sa-ti dai seama care sunt :))

| SNIPƎR a răspuns:

Descarcati pe telefon aplicatia ''Zedge'' si cauta acolo o sonerie care sa te trezeasca. Funda?

| sTiLLpOpCoRn a răspuns:

PAi scoateti DupStap Ca piesele alea au numa remix si nu prea au versuri