| anonim_1705 a întrebat:

Cum sa scot video de pe youtube?

6 răspunsuri:
| A_7901 a răspuns:

Eu am Free Studio Manager. Eu ma descurc bine cu el. Sunt 23 de programe intr-unul:poti downloada de pe youtube un videoclip sau o melodie, sa iei poze dine vdeouri de pe youtube, sa scutezi melodii si video, etc.

| Genesis29 a răspuns:

Si eu folosesc tot FreeStudio si e super. CE pot sa zic e usor de folosit si e multifunctional.
Il poti downloada de aici http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm
Funda?:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e asa greu? Cu galeata. Bagi galeata si scoti video. Sau cu un scripete de la puţ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| lauronly a răspuns:

Raspunsul tau aici... www.alegemuzica.ro