| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa scot de la preferate video. urile de pe youtube? si daca da, cum? big grin

Răspuns Câştigător
| Lora_6439 a răspuns:

Mergi la Preferate, dai click pe casuta din dreptul video-ului pe care vrei sa-l scoti (pentru a o bifa) si apoi te duci sus, deasupra video-ului din capul listei si apesi pe "Eliminati".

3 răspunsuri:
| Akira a răspuns:

Dai la "preferate", bifezi videoclipul pe care vrei sa-l stergi si pe urma dai sus la "eliminati"happy

| sndjulian a răspuns:

Dai click pe channelu tau cand esti lagata si scrie acolo undeva sub my videos, favorites.Selectezi ce video nu vrei sa il mai ai si dai delete.

| brunetica54 a răspuns:

Da desigur ca poti dar iti trebuie un program special care costa destul de mult ue il am. Vreau fundastraight face