| Alondrasarah a întrebat:

Cum se cheama melodia care are versurile : "10 intamplari ciudate si'o minune, te-au adus in casa / 10 pictori se tot mira, cat esti de frumoasa / 10 zile trec absurd de nu stiu nu stiu cum nu stiu de unde nu stiu /10 vieti de-as sta cu tine /2 stele paralele, stele lacrimi inodate si lumina de la ele.pentru tine toate...".(funda )va rog not worthy

Răspuns Câştigător
| Crissu_9853 a răspuns:

Florin Chilian- zece

6 răspunsuri:
| userr a răspuns:

Florin Chilian-10!

| denisssa a răspuns:

Melodia se numeste Zece si o canta Florin Chilian
:)
http://www.youtube.com/watch?v=DQbv1HS47qs

| Alondrasarah explică:

CRED ca e de-alu Margineanu

| vlad91 a răspuns:

Melodia se cheama chiar zece si o canta florin chilian daca nu ma insel...

| StefiM a răspuns:

Daaa au dreptate florin chilian 10happy