| eek a întrebat:

Cum se cheama melodia de la promo-ul serialului grey's anatomy ..sezonul 5big grin?

5 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Nu stiu de care promo vorbestihappy pune si u un linkbig grin eu sunt fana pur sange al filmului astahappy

| eek explică:

Nu ma...nu e niciuna din astea..nu cred ca are legatura cu serialul e doar pe fundalul promoului de la sezonul 5..sa va uitati pe tvr 1...si o sa vedeti..va rog mult sa mi spuneti ca ma chinuie melodia aia de 3 zile...pls

| billy69 a răspuns:

Aici;)
Off I Go - Greg Laswell
http://www.youtube.com/watch?v=R7HmZ5T28wo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia cu you`re the one de la tu tv? e nouahappypls spuneti-mi si miebig grin thanx anticipatwinking