| eek a întrebat:

Cum se cheama melodia de la promo-ul serialului grey's anatomy ..sezonul 5?
nu cred ca are legatura cu serialul e doar pe fundalul promoului de la sezonul 5..sa va uitati pe tvr 1...si o sa vedeti..va rog mult sa mi spuneti ca ma chinuie melodia aia de 3 zile...pls

4 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Si eu ma chinui, de aseara...sa aflu cum se numeste, si nimic!
mai caut!
si cu siguranta te anunt!

| Leea1234 a răspuns:

Asta e melodia?
http://www.youtube.com/watch?v=GAr2UuNN8JQ
The scientist - Coldplay
daca nu este asta... da un link unde pot asculta melodia...eu nu locuiesc in romania, si nu vad tvr 1!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu incercs aflu! eek daca afli scrie si aici.

| yahoo a răspuns:

Nu stiu...cauta pe www.google.ro! Sau pe www.youtube.com! Scrie asa: "Fond muzical pentru filmul ala al tau..." stii? bafta!;)