| rebeca28 a întrebat:

Ce program exista pentru a descarca fisiere video de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Real Player. funda happy?

7 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Youtube downloader

| piciuk a răspuns:

Youtube downloader. sau orbit downloader

| punk17er a răspuns:

Fratilor cea mai usoara metoda de pe intregul internet este inlocuind litera Y cu cifra 3 din linkul melodiei de pe youtube, ceea ce te va redirectiona catre un alt site, de download.
vedeti aici: http://www.itnewz.ro/2010/08/cum-sa-downloadam-filme-de-pe-youtube-usor/

| Raul a răspuns:

Cum zice toata lumea... youtube downloader:D
http://download.cnet.com/YouTube-Downloader/3000-2071_4-10647340.html

| Raiden a răspuns:

Youtube downloader.

| URSaKe a răspuns:

Real player si poti descarca orice filmulet de oriunde de pe net si youtubewinking si daca iti place programul poti da funditawinking

| URSaKe a răspuns:

Real player si poti descarca oirce filmulte de orinde nu numai de pe youtube! daca iti place programul poti da funditawinking