| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numește melodia? http://www.youtube.com/watch?v=3aIz2f-Au6c
Cântă Ensiferum?

8 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Melodia din videoclipul dat de tine se numeste "Twilight Tavern" si da, este cantata de Ensiferum.

| Duucu a răspuns (pentru alexs99):

Fă,ți-am mai zis odată, nu mai copia ceea ce zic...
Dă-l dracului de tricou, că îți iau eu unul mai frumos.

| anonim_4396 explică (pentru Duucu):

laughing

| alexs99 a răspuns (pentru Duucu):

Daca stim amandoi raspunsul la o intrebare nu inseamna ca unul din noi a copiat de la celalalt.

| Duucu a răspuns (pentru alexs99):

Ba da.Prin faptul că ai scris la numele tău "99",vorbești cum vorbesc eu cănd dau un interviu, ai în playlist imnul stelei și ești Campionul p*** te-ai dat de gol.

| Duucu a răspuns:

Twilight Tavern, și da, e de la Ensiferum.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La dracu.Să nu știu eu melodia.
Să trăiești.