| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste a 2-a piesa pe care au dansat aseara

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Kalwi & Remi - Explosion
http://www.youtube.com/watch?v=2SZDatZx0xE

6 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Nici eu nu am vazut intrebarea, dar am mai raspuns de 3 ori inainte la intrebari de genu care este a 2a melodie pe care au dansat cei de la aset crew ...si am zis ca poate asta vr sa intrebi si tu happy
Si evita sa folosesti semul `>`

| DjAnnaLove a răspuns (pentru Đϋffγ):

Iti multumesc mult! :*

| IMC90 a răspuns:

Cine? ai tai?

| DjAnnaLove a răspuns (pentru IMC90):

Pe telefon mi s-a vazut toata intrebarea! straight face Ma bucur ca Đϋffγ mi-a putut da raspunsul corect, desi eu nu vad intreaga intrebare! Daca nu aveai un raspuns pentru mine, mai bine nu te bagai! happy

| IMC90 a răspuns (pentru DjAnnaLove):

Si ce raspuns crezi ca-ti puteam da la intrebarea de mai sus?

| DjAnnaLove a răspuns (pentru IMC90):

Am mai spus si o mai spun: pe telefon toata intrebarea mi se vedea! happy Scuze tongue