| Ingerintunecat92 a întrebat:

Cum se numeste cei ce poarta crucea invers,satanisti cumva?confused
ex, formatia SATYRICON

5 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Da,da ei satanişti se numeşte

| Labyrinth a răspuns:

Lol, vezi că limba ta română nu e prea bună. Satyricon sunt o trupa de black, asta nu înseamnă că sunt satanişti.

| Ingerintunecat92 explică (pentru Labyrinth):

Ok,ok am inteles faza q Satyricon, dar tot nu mi-ai raspuns la intrebare:
Cum se numesc cei care poarta crucea innvers, antihrist sau cum?big grin

| Labyrinth a răspuns (pentru Ingerintunecat92):

Se numesc oameni cărora le place crucea întoarsă. Şi eu am şi nu sunt satanist. Sunt anti religie.

| Vans a răspuns (pentru Labyrinth):

"oameni cărora le place crucea întoarsă"
hai că asta-i fainălaughing