| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste faza aia a lui Michael Jackson (RIP) cand sta cu picioarele apropiate si se apleaca mult in fata... ceva de gen " / "?

15 răspunsuri:
| bubukid a răspuns:

Era buna... oricum RIP MJ

| dragosh a răspuns:

Nu cred ca aia cand se apleca asa de mult in fata o face chiar el.Creca era tinut de ceva.Prea prea se aplecahappy

| mikki a răspuns:

Dar nu el face miscarea... uite-te aici http://www.hit.ro/......80x293.jpg

| littlesunshine a răspuns:

Nu stiu exact. Dar ii poti spune "legenda". Sfidarea gravitatiei. Adevarata arta coregrafica.
Aici ai un link:
http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Jackson
Du-te la "Music videos and choreography" si ai sa vezi acolo cum explica. R. I. P. MJ:(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Moonwalk

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aplecarea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este cam grea de facut...oricum.eu cred ca o face cu ajutorul papucilor.cred ca papucii ...nu stiu cum sa spun... o fac...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este cam grea de facut...orcum..eu cred ca o face cu ajutorul papucilor..cred ca papucii ...nu stiu cum sa spun...o fac...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael Jackson a inventat "Papucii anti gravitatie", de acee se apleca atat de mult. El doar se apleca, pantofii il tinea!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Moonwalk

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coborare anti gravitationala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faza e ca il tzineau pantofii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu toata povestea.pantofii faceau totul sa para o iluzie. aveau o scobitura in toc iar dn scena iesea ceva care se prindea ca niste hamuri permitandu-i sa se aplece cat voia. atata tp cat isi tinea centrul de gravitatie stabil.mai documentati-va si voi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

Răspuns utilizator avertizat