| Nenciu_Ioana_Narcisa_1972 a întrebat:

Cum se numeste maneaua in care apar versurile:,, Pe tine jur iubire, te iubesc de mor"?

Răspuns Câştigător
| slenderica a răspuns:

Pai credeam ca stiu dar mi-am adus aminte ca mai sunt inca 451923 la fel si nu imi dau seama la care te referi.

2 răspunsuri:
| Nenciu_Ioana_Narcisa_1972 explică:

Atunci,de ce ai raspuns?

| Nenciu_Ioana_Narcisa_1972 explică (pentru slenderica):

Pai daca te ajuta:,, Pe tine jur iubire te iubesc de mor.Tu pentru mine esti lumina ochilor.'' Te mai ajuta?

| slenderica a răspuns (pentru Nenciu_Ioana_Narcisa_1972):

Pai credeam ca stiu dar mi-am adus aminte ca mai sunt inca 451923 la fel si nu imi dau seama la care te referi.