| Deutzeuh a întrebat:

Cum se numeste melodia de la next top model 2 episodul 10? aia de la prezentarea cu nebunii? nu este smiley-puppet.mai este una zice ceva de genu' "fo-fo-fond the world slow"...va rog ajutati-ma dau si funda si vot numai va rog sa ma ajutati. dar va rog sa va uitati pe net la ep ca sa va dati seama.mersi

4 răspunsuri:
| Violetaaa a răspuns:

Moby - After

| Deutzeuh explică (pentru Violetaaa):

Multumes mult...dar am aflat'o.scuze.o sa iti dau doar un vot.papa

| Violetaaa a răspuns:

Nu vroiam nici macar vot happy ti-am raspuns pur si simplu, am crezut ca ti-am fost de folos.

| Deutzeuh explică (pentru Violetaaa):

Mi; a fost. oricum daca uitam cm se num mel.aici veneam sa ma uit.:*