| alexutzza05 a întrebat:

Cum se numeste melodia de pe disney channel care este cantata de un baiat si o fata in romana?

8 răspunsuri:
| RsDeea a răspuns:

I Wouldn't Chane A Thing

| I U L I A a răspuns:

Melodia se numeste Would not change a thing si este cantata de Noni Ene si Miruna Oprea.

Sper ca te-am ajutat
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as schimba nimic se numeste sau I would not change a thing

| madw_6466 a răspuns:

Melodia se numestem "I would not change a thing" si e cantat de Miruna oprea & Noni Ene

| madw_6466 a răspuns:

Melodia se numeste "I would not change a thing" si e cantat de Miruna oprea & Noni Ene

| FataDulceSiScumpik a răspuns:

Noni ene si miruna oprea - Wouldn't Change a Thing
http://www.youtube.com/watch?v=6FcAh1iS-xE

| Geanina_7593 a răspuns:

Miruna oprea si noni ene - Wouldn't Change a Thing