| JasminJ a întrebat:

FUNDA! cum se numeste melodia aia care se aude la noua reclama de la JESSIE la disney channel? e cantata de o femeie.

4 răspunsuri:
| gfghn a răspuns:

Hey Jessie- Debby Ryan! funda?

| JasminJ explică (pentru gfghn):

A nu nu nu, nu aia de la inceput este acum o reclama noua cu noul iubit al Emmei si nu mai stiu ce... dar se aude cum cata o femeie si eu vreau sa stiu cum se numeste melodia pe care o canta.

| gfghn a răspuns:

Www.disneychennel.com si da la jessie la video. Poți urmări din nou episodul si fii atenta la ce cuvinte spune in melodie si scrie pe YouTube dacă găsesc îți spun eu! Funda?

| JasminJ explică (pentru gfghn):

Bine fata hai ca iti dau funda dar tot nu pot gasi melodia pentru ca abia daca se intelege ceva...