| BlackD a întrebat:

Cum se numeste melodia de pe fundalul reclamei de la Lidl? Reclama cu o tipa care se plimba cu un cos de cumparaturi cu portocale prin Europa.
Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| DoarCipone a răspuns:

Mark Ronson & The Business INTL -Somebody to Love Me
http://www.youtube.com/watch?v=5emVC7zSyTI

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=3YPKUlNvTww

uite si un link de download
http://www.mediafire.com/? pz19xwmu3q7202z

| CoquineNoire a răspuns:

De curiozitate intreb, nu-s avida dupa funde, dar de ce a primit funda ala care ti-a dat remix-ul melodiei care nici macar nu apare in reclama, eu ti-am dat ceea ce trebuie si pe langa aia, si un link de download cu melodia originala de pe albumul lui Mark Ronson.
cata incompetenta...sunteti varza astia care cereti ajutor pe categoria asta.

| BlackD explică (pentru CoquineNoire):

Gelozie?

| CoquineNoire a răspuns (pentru BlackD):

Papusa, am specificat "de curiozitate intreb", "nu-s avida dupa funde".
logic ca e greu de inteles pentru tine, cum e la fel de greu sa cauti o melodie dintr-o reclama pe net, sunteti prea imbecile.
cum sa pierdeti acolo 3 minute din viata voastra sa scrieti cateva versuri pe google, iar melodia sa apara instant, cand trebuie sa o faca altii pentru voi...dar categoria asta e plina de trepanate ca tine.

| BlackD explică (pentru CoquineNoire):

Bine ca sunt eu asa si nu esti tu scumpiiiiiiiiii :d