| Melissa_4345 a întrebat:

Cum se numeste melodia din iubire si onoare de la nunta lui coco din club? in care era ea pe scena si cu baietii langa eahee hee. era arabeascahappy pls:d daca stie cinevapuppy dog eyes

>fundabig grin

7 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Si mie mi-a placut melodia, chiar sper sa stie cineva cum se numeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi dilemabig grin cum se numeste? nu stie nimenisad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o vreausad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as dori melodia...sad

| Pucca98 a răspuns:

Adrian-Iubesti un vis. Nu stiu sigur daca asta e ceea ce cautibig grin

| R0HaN a răspuns:

Am gasit-o in sfarsit, cam tarziu dar e bine si asa. Asta e melodia http://www.youtube.com/watch?v=Oa6d87zXTPI

| Dana97 a răspuns (pentru R0HaN):

Doamne mersi mult cautam de foarte mult timp melodia si acum in sfarsit love struckbig grin