| DonHunter a întrebat:

Cum se numeste melodia din reclama 7Days Hazel CoconuT?

Răspuns Câştigător
| heddy10 a răspuns:

Practic nu exista melodia asta, pentru ca si eu o caut, dar nu prea am avut rezultate, stilul seamana cu cel al lui Martin Solveig happy

| DonHunter explică (pentru heddy10):

Https://www.youtube.com/watch?v=SUONl2RPDmM add : abc_bluelight! Ai funda!

| heddy10 a răspuns (pentru DonHunter):

Nu este asta melodiawinking, dar sper ca va aparea o solutie, pentru ca-mi place mult melodia din reclama.

| DonHunter explică (pentru heddy10):

Acela este un remix creat de 7days! Asa am citit.

| DonHunter explică (pentru heddy10):

Kan Schulf & Katja Nagel - Allright hello love struck uite'o love struck in sfarsit!