| Stitch92 a întrebat:

Cum se numeste melodia din reclama d ela orange, a ceeia cu baiatul ala care joaca Basket, cu versurle ca:"Cause I'm not a hero"
FUnda!

4 răspunsuri:
| música a răspuns:

Hello

melodia se numeste "Perfect situation" si o canta Weezer.ai si link-ul unde o poti asculta sa iti dai seama.http://www.youtube.com/watch?v=jwv-iRvyDZg&ob=av2e

Eu cu atat te-am putut ajuta si numai bine iti urez!

| música a răspuns:

La intrebarile puse de tine iti vor raspunde mai multi colegi.nu trebuie sa alegi cui dai funda...

Dai funda raspunsului care il consideri ca te-a ajutat cu adevarat.acelui raspuns care crezi tu ca merita aprecierea ta si cu adevarat te ajuta

Toate cele bune!

| Stitch92 explică:

Si eu cui sa ii dau funda laughing?