| AdyDinamo123 a întrebat:

Cum se numeste melodia in franceza de la reclama groupama si cine o canta? cine imi zice primeste funda + vot.

Răspuns Câştigător
| TimpFaraTimp a răspuns:

Melodia se numeste "ma petite" si a fost creata special pentru acest spot.nu exista o versiune intreaga

3 răspunsuri:
| TimpFaraTimp a răspuns:

Marta Hristea o canta, dar asta nu te ajuta cu nimic, nu o gasesti pe internet

| jetfighter a răspuns:

Am gasit-o eu undeva, daca o vrei poftim : http://www.filehost.ro/2977941/Visul_Alo_2_mp3/

| Asigurari_Groupama_1988 a răspuns:

Melodia se numeste Ma petite si vocea apartine doamnei Nadia Trohin.