| orbu a întrebat:

Cum se numeste melodia din reclama Groupama, cu masina care plange, etc...

Răspuns Câştigător
| Asigurari_Groupama_1988 a răspuns:

Melodia se numeste Ma petite - a fost special creata pentru spotul Alo Groupama, iar vocea ii apartine doameni Nadia Trohin.

8 răspunsuri:
| Asigurari_Groupama_1988 a răspuns:

Melodia se numeste Ma petite - a fost special creata pentru spotul Alo Groupama, iar vocea ii apartine doamnei Nadia Trohin.

| AlexStavi a răspuns:

Am retinut doar versurile astea din reclama: "tu est prisonnière dans la nuit, tu est sol" - nu dau de ea pe google.mai incerc. la lyrics.

| rain992 a răspuns (pentru AlexStavi):

Incearca link-ul asta
http://www.int.trilulilu.ro/GroupamaRo/563dbc7a22de58
si citeste comentariile :-?
si eu o cautam si nu am dat decat de asta pana acum

| AlexStavi a răspuns:

@ Duffy : SChimba'ti urechile! Raspunzi aiurea! E vorba de alta melodie!

| popadaniel92 a răspuns:

Salut. ai gasit cum se numeste melodia ca si eu o caut si nu o gasesccrying