| R100 a întrebat:

Cum se numeste melodia pe care a dansat Andreea Popescu la Romania danseaza?! Acum este la televizor emisiunea...

Răspuns Câştigător
| Dumitrascu_Mihai_1987 a răspuns:

Originala cred ca o canta conor maynard - marvins room.....cred ca, drake a preluat o si el ....http://www.youtube.com/watch?v=wRNB1hBSCMc

4 răspunsuri:
| Dumitrascu_Mihai_1987 a răspuns:

Conor maynard - marvins room
e fix ce se aude pe coloana sonora; ori el, ori drake a preluat-o din alta parte probabil; am vazut ca o mai canta teyana taylor, chiar si chris brown. orice ar avea de fapt "drept de autor", melodia e superba

| R100 explică (pentru Dumitrascu_Mihai_1987):

Multumesc Multumesc frumos!

| Gabriela_Lorena_1998 a răspuns:

Marvin's Room - Drake

| Ramona_Rac_1992 a răspuns:

Drake - Marvins Room

| Dumitrascu_Mihai_1987 a răspuns (pentru Ramona_Rac_1992):

Originala cred ca o canta conor maynard - marvins room.....cred ca, drake a preluat o si el ....http://www.youtube.com/watch?v=wRNB1hBSCMc