| Marinescu_Andrei_1990 a întrebat:

Cum se numeste o melodie de club, care canta in ea ceva de genu " ai ai ai, ai morena "! O caut de mult timp si ar fi super daca m-ati ajuta! happy

Răspuns Câştigător
| Andra_Wassaby_1988 a răspuns:

Morena (Massivedrum Remix) - Franklin Rodriques feat. William Araujo

| Marinescu_Andrei_1990 explică (pentru Andra_Wassaby_1988):

Multumessssssssscccccccccccc multttttttttttt

| yoalex26 a răspuns (pentru Andra_Wassaby_1988):

Daaa! de cand o caut si eu, mersi!

7 răspunsuri:
| IssabellaLoLa a răspuns:

Tom Boxer feat. Antonia - Morena
http://www.youtube.com/watch?v=bt4ixiUteNM

| Marinescu_Andrei_1990 explică (pentru IssabellaLoLa):

Nu este asta, pe asta o stiu! e melodie de club! si cred ca e si remixata

| Marinescu_Andrei_1990 explică:

Nu este melodia aia, pe aia o cunosc! asta e melodie remixata cred!