| semy_7208 a întrebat:

Cum se poate descarca o melodie de pe trilulilu?

Răspuns Câştigător
| L0r3na a răspuns:

Printr-un program pe care il descarci dupa net, se cheama Trilu. Dupa ce l-ai descarcat intri pe trilulilu, cauti o melodie, copiezi link-ul de sus si da "paste" in prima rubrica a programului. Pe urma selectezi, evident, unde sa ti se salveze melodia si.gatahappy
Succes

4 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Din google dai trilulilu si apoi iti apare si un site "cum sa descarci gratuit de pe trilulilu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| GoodDay a răspuns:

Pai simplu iei programu Trilulilu Downloader de pe Google il instalezi si bagi acolo link-ul de la melodie si gata o descarci Funda?