| AnToNiKa_7758 a întrebat:

Cum se pune o melodie la hi5? Adica, atunci ca deschid contul meu de pe hi5, sa inceapa sa cante o melodie. Dau funda la cel mai bun si cel mai rapid raspuns.

3 răspunsuri:
| ILoveUSoMuch a răspuns:

Intri pe:http://www.youtube-video-codes.com/
dai la home.scrii melodia pe care o vrai. apoi dai grab code.
dupa aceea bifezi unde scrie Code To Embed Video On Your Blog, Profile Or Web Site
AutoStart.copiezi tot din chenarul acela apoi te duci la hi5, dai la editeaza despre mine si ce ai copiat dai paste la:despre bine. dai salvare profil si apoi iti suna melodia. Dai fundita?:d plsss

| YOandreea a răspuns:

Pai prima data scrii asa la google programe yahoo tk dupa aia dai pe prima pagina si iti apare acolo pagina si vezi ca in stanga este pe albastru pentru hi5 dupa aia muzica pentru hi5 dai acolo si dupa aia iti apare o lista cu melodiii {care e fte lunga} si selctezi melodia pe care o vrei dai clik pe ea si dupa aia iti apare videoclipul si un cod langa ea. selectezi tot codu si dai copy p el dupia deschizi hi5 tau si dai la setari profil si acolo la despre mine dai paste si se adauga acolo codu si dai salvare si gata si dupia vezi progilul tau si canta muzica. sper ca te am ajutat. Funda?

| moldo_1218 a răspuns:

Ia id meu si te invat pe mess MOLDO_BAROOSS