| adeline_4404 a întrebat:

Cum sunt concertele de Craciun ale lui Stefan Banica Junior? Merita?

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Stefan Banica junior este un cantaret foarte bun, ascult cu placere deoarece are un timbru vocal foarte placut.

kratos
| kratos a răspuns:

Daca esti fana merita! Eu de Craciun prefer sa ascult la casetofon melodiile de Craciun romanesti si cele straine alaturi de familie decat sa merg la concerte.

| xibalba a răspuns:

Nu pot sa iti spun decat ca merita, daca iti place de Banica. Face atmosfera ok la concerte, am fost la unul si mi-a placut, desi nu ascult eu cine stie ce muzica lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt frumoase.Eu zic ca merita sa mergi la un concert de Craciun sustinut de el.