| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am aflat ca nadia comaneci a fost intr-o relatie cu stefan banica junior. Nu stiam ca e atat de proasta. Voi?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nadia s-a mutat din tara pe cand banica juca in liceenii nu cred ca au fost impreuna

3 răspunsuri:
| Adryan657 a răspuns:

Nici noi

| cristiiiiiii a răspuns:

Nici noi nu stiam ca tu esti asa proasta

| MeAlex a răspuns:

E la fel cum au fost Andreea Marin sau Mihaela Radulescu, care sunt si ele vedete cu faima si cu bani.
Si cine esti tu sa stii cand cineva e prost sau nu?
Aia care intreaba daca e buna omleta sau daca am vazut ce dragut e connect-r?
Esti varza fato si cu intrebarea de acum esti penibila.
Nadia e o mare valoare si nu e treaba ta cu cine a fost sau n-a fost.