| CookiieM a întrebat:

Cum vi se pare aceasta melodie?:o3 http://www.youtube.com/watch?v=QpvA99_3Uzo&feature=watch _response

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Lipsita de creativitate?
Asta e un fel de urban stile combinat cu jazz si hip-hop!
Imi place ...are ceva care ma relaxeaza!
Cei care spun ca nu are creativitate ...mda,back to inna

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Sincer e una dintre cele mai ciudate melodii care le-am auzit dar totuși îmi place.
Cine zice că e lipsită de creativitate trăiește clar pe altă planetă, e extrem de originală, n-am mai auzit niciodată ceva asemănător.

| bloodyhell a răspuns:

Ce faina e! imi place cum canta ransley

| ionutzul31 a răspuns:

Sincer?
mai de graba ascult populara decat melodia asta lipsita de creativitate straight face

| イリーナ a răspuns:

Este cam cidata.sincer.prea gotica pentru minesad

| CookiieM explică:

Ok :* multumesc pentru aprecierile voastre. :* gusturile nu se compara puppy dog eyes. @ Apache, i need a dollar, este foarte tare si are ceva din ea, Ransley puppy dog eyes., @ FucktheSystem multumesc:*:*:X si mie imi place puppy dog eyes. @marrybld multumesc puppy dog eyes :* @ionutzul31, fiecare cu gusturile lui big grin