| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare Chester Bennington vocalistul trupe-i Linkin Park?

2 răspunsuri:
| Andriana a răspuns:

Mie una imi place cum canta, si mai ales si trupa.Dar am auzit ca "are probleme la umarul stang si sunt atat de grave incat Chester o sa aiba nevoie de intreventie chirurgicala pentru ale remedia." [...] "Ultimul lor concert, de pe 16 octombrie la DeLuna Fest in Pensacola (Florida) a fost anulat."
Sa speram ca o sa se faca bine si sa mai scoata piese la fel de bune.
Apropo el este "Solist" nu vocalist.

| StephanSaiyan a răspuns:

Mie mi se pare mort broken heart(( ( o gluma proasta ) a murit acum cateva zile broken heart((