| anuta_1198 a întrebat:

Cum vi se pare filmul camp rock 2:the final jam?

7 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Naspa.
Nu mi-ar fi placut sa-l vad la cinema. Imagineazati gura aia imensa a lui Demi in 3D ewwwwwwwww

| thegreatgatsby a răspuns:

Am zis cumva 3d? rolling on the floor

| mihaela0205 a răspuns:

Este un film frumos. Este preferatul meu, l-am vazut de nu stiu cate ori si la tv si online si nu ma mai satur. Mai ales, melodiile sunt super! Excelente!love struck

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Este superb :X.imi place mai mult decat primul :x

si m`am indragostit de melodia aceasta:
http://www.youtube.com/watch?v=MIFqPTDRZ6Q

:x

| ButterflyEffect a răspuns:

Din punct de vedere muzical este un film grozav. Melodiile sunt mult mai frumoase si ritmate decat in primul film. Actiunea este interesanta dar cred ca actorii nu mai prezinta acelasi interes pentru film.

| Kerli a răspuns:

Naspa. plictisitor. fara mesaj. melodiile la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fain