| anonim_4396 a întrebat:

Fratilor am gasti filmul camp rock 2 the final jam... e super misto. voua cum vi s. a parut?

7 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Da il ador

| Monica a răspuns:

Da. Si eu l-am vazut, cu toate ca nu-s cu ''Disney Chanel''. E interesant, emotional, iti provoaca ''curiozitate'' pe parcursul difuzarii. E dragut happy

| a răspuns:

Nu mi-a placut.

| MANDY_2679 a răspuns:

Cam aiurea melodia de de finallaughingin rest... putin cam plictisitoroh go on merge cand n-ai ce face

| emoboy a răspuns:

Nu l-am vazut. Poate sa il vada pe 18 septembrie pe Disney.

| sandruta a răspuns:

Este super! il ador

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost dragut. mi-a placut ca a avut mai mult musical decat primul film