| Plus44 a răspuns:

Aia nu prea e chitara.si se numeste Ukulele.:)) Pretul e atat de mic pentru ca acest instrument e foarte mic.http://www.youtube.com/watch?v=XsO9BS4ojCc

2 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Fain.

| Rebeca_5235 a răspuns:

E in regula. vrei sa iti cumperi chitara? foarte bine! dar iti recomand una de firma calumea sa nu ai treaba cu dezacordarea si de astea. iar daca bugetul nu iti permite e buna si una mai ieftina dar alege-o cu grija pentru ca altfel vei avea probleme cu ea. cel mai bine e sa mergi la fata locului sa o vezi inainte sa cumperi. iar daca te uiti doar de placere...mda e fainuta