| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare melodia cu puya-change?

14 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Foarte buna love struck...am ascultat-o de n orihee hee

| pepe a răspuns:

Excelentă, o ascult în fiecare zi de cel puţin 10 ori.

| Kandy a răspuns:

Nu sunt fana Puya dar imi place melodia, reflecta foarte bine realitateawinkingsper sa mai aiba cantece de genul asta.

| sorin a răspuns:

Reusita.

| knnight a răspuns:

E reusita dar nu mai produce ca inainte muzica, acum a inceput sa faca de ras hip-hop-ul si asta nu e binestraight face

| Ellena a răspuns:

Si mie imi place multlove struck

| dudu_4306 a răspuns:

Beat-ul e fain si da suna bine... dar cum a spus cineva mai sus e comerciala. Piesa se numeste,, Change'', dar el vorbeste in melodie cat de praf e televiziunea, nu despre schimbare. Si versurile par foarte simple, ca la manele.

| timbucadrian a răspuns:

Mie mi se pare jinanta sau penibila sau intr-un cuvant jenibila...
si sa va zic si de ce... ca aduceti aminte de melodii vechi de la puya... unde zecea ca el ii baietas de cartier si vagabont si techergheu si ca el cinta muzica de strada adevarata... dar acum se ocupa cu comerciale... o dat de gustu banului...
de asta mi se pare cel mai penal din lumea hiphopului...
in fine ...pareri diferite

| dulcika a răspuns:

Super tare melodia..imi plac efectele pe care le arehappy

| ubitzika a răspuns:

Mie una imi place:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puya are cele mai faine melodi, chiar daca am numai 9 ani tot sunt mare fan. Puya e tare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Superba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super belea

| Gabriela_5005 a răspuns:

Buna.

melodia change cat si undeva'n balcani nu mi se par genul lui puya... adica melodiile sunt frumoase dar nu e genul lui sa cante asa ceva...stilul lui de a canta e mai diferit... el spune lucrurilor ''pe nume'' prin melodiile lui...

byewave