| Dootzy a întrebat:

Cum vi se pare melodia Ne Place-ROA?

Răspuns Câştigător
| XxSweetDreamxX a răspuns:

Super faina melodia si mie imi place place place.

11 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

We like it, we like it, we like like like love struck

| shadovv a răspuns:

As putea spune ca e placuta dar as scrie prea putin... asa ca:
- este destul de buna pentru ca (din cate stiu) e cantata de Mcul de la Suie Paparude.
- mesajul melodiei este unul bun "folosirea versurilor cu cap".
Pe final as spune 5/10 avand in vedere de ce se difuzeaza momentan la tv, 5 e o nota bunawinking

| andrey910 a răspuns:

Nu imi place.

| MimiPopescu a răspuns:

Interesanta melodie. Suie Paparude isi spune din nou cuvantul. Nu e Suie Paparude dar e tipul care e cel mai tare in formatia aia. E un suflu nou in muzica romaneasca si cel mai bine e ca e in romana. Mi-era dor de o melodie in romana. In ultima vreme, romanii au uitat sa mai cante in romana... So... great job!

| Dootzy explică:

Bubu,pai daca nu vrei sa-ti mai dau stupid, iti dau nefolositor daaaaa!

| PikaRawrr a răspuns:

Imi place imi place imi place place place happy

| Bubu_5492 a răspuns:

M-am saturat de ea, o aud peste tot! a inceput sa devina stresanta!

Răspuns utilizator avertizat
| aly a răspuns:

Este frumoasa.

| GrEen_2189 a răspuns:

Groaznica! Nu o suport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place melodia place place place