| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Cum vi se pare noua melodie a Belindei? http://www.youtube.com/watch?v=S88LJBJhvwo Ce parere aveti despre melodie? Despre clip & despre Belinda! :)?

Răspuns Câştigător
| KidduHerexD a răspuns:

1 singur lucru:ma sperie!

11 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Frumoasahappy

| kolcov a răspuns:

Asta e noua? laughing o stiu de mult, e marfa melodia happy

| AleXandrUavfc a răspuns:

Nu prea e faina melodia... si Belinda... cam necunoscuta

| ANDREBOBOC a răspuns:

Veche dar misto

| HrănescPorciCuLingurţa a răspuns:

Imi place melodia...nu stiam de ea, merci! Clipul e ok si Belinda imi placea de mai de mult.

| twilight98 a răspuns:

Este foarte misto sh melodia sh ea:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa:d

| venganza a răspuns:

E super tare.imi place foarte mult

| venganza a răspuns:

Iar clipul e la fel de frumos ca si melodia love struck love struck
egoista

| Friendster a răspuns:

Nu este foarte noua! este din iunie 2010! Dar, melodia este superba. Imi place stilul ei si vocea Belindei. Este o adevarata artista, nu este ca unii care doar pretind ca sunt artisti. Videoclipul este frumos editat, insa putea fi mai bine.

Pe o scara de la 1 la 10, ii dau nota 9 happy