| BeYoU a întrebat:

HEY! CUI II PLACE NOUA MELODIE A ELENEI WAITING?
tocmai am terminat de facut un clip la ea
ce parere aveti? http://www.youtube.com/watch?v=NOUk7Gd0I9s

Răspuns Câştigător
| bfvhjcv a răspuns:

Buna. waw. e foarte tarelove struck.chiar nu stiam de melodia asta.si faptul ca i-ai pus si versuri o face si mai speciala, ca sa zic asa.
geniuss:X. felicitari!:X:X:*

5 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

laughingE mai frumos videoclipul decat melodiarolling on the floor

| Luiza_3305 a răspuns:

Videoclipul e foarte reusit, iar versurile sunt corecte, felicitari.

Dar versul cu "tik tik tok" mi se pare ca e evident ca apartine piesei Keishei, tie nu?

Oricum, reusit clipul :* sa mai faci si la alte melodii happy

| ericka9 a răspuns:

Chiar ca e mai fain videoclipul decat melodia. Fata de midnight sun...nici nu se compara. E cam banala melodia, sorry, parerea mea.

| EuPaulA a răspuns:

Super fainkiss

| Kate_9918 a răspuns:

E fooarte fainwinking. si versurile sunt corectewinking.