| Stephenye a întrebat:

Cum vi se pare trupa Muse? Daca va place trupa ce melodii va plac de la ei?

5 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Iubesc Muse. Melodia mea preferata de la ei e si una din melodiile mele preferate ever, "Supermassive Black Hole".

Imi mai plac mult cover-ul de la "Feeling Good" si melodia "Undisclosed Desires".

| Daria a răspuns:

II ador:X
Canta bestial, cel mai mult imi place Hysteria si Starlight.happy

| madalinaaa89 a răspuns:

Ador trupa asta:X:X sunt foarte multe melodii care imi plac...de ex: New born, Time is running out, Supermassive Black Hole, Stralight, Map of the Problematique, Neutron Star Collision, Citizen Erased...cam astea le ascult de obicei de la Muse, deci imi este greu sa aleg doar una dintre elelaughing
Oricum, ma bucur ca mai exista persoane care asculta muzica buna:X

| RossSaid a răspuns:

Si mie imi place trupa...
cel mai mult Muse - Supermassive Black Hole
Sau New Born
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei de la muse canta super.
Ascult Supermassive Black Hole de cel putin 5 ori pe zi.
Imi mai plac foarte mult Neutron Star Collision, Undisclosed Desires, Feeling Good si cam orice canta ei