| crispy59 a întrebat:

Va place trupa One Direction? Ce credeti despre ea? Cum vi se pare? Daca stiti melodii, care dintre ele va plac mai mult?big grin

2 răspunsuri:
| DeeaDeutss a răspuns:

Pai:XIubesc trupa asta.e favorita mea:X
topul meu la baieti ar fi cam asa :
1.Zayn

| RaluKkkk a răspuns:

O trupa absolut SUPERBA! Formata din baieti fff draguti care stiu ce canta, care au voce si ff talentati sa nu mai adaugam ca sunt ff sexy! Melodia mea preferata de la aceasta trupa este "What Mekes You Beautiful"

P.S. Daca iti place aceasta trupa de baieti asculta si The Wanted! Sunt sigura ca te va fermeca!