| KillaNoFilla a întrebat:

Cunoasteti cantareti mai mari dar nu cei cunoscuti ex:Adele,Shakira,Madona, etc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halsey / Lykke Li / MØ / James Bay / Jaymes Young / Hozier / Aura Dione/ AURORA / Austin Mahone /Conor Maynard / Rita Ora / Azealia Banks / Becky G / Bridgit Mendler /Catey Shaw / Hayley Kyoko /Charli XCX/ Cher Lloyd / Cheryl Cole / Missy Elliot / Eve / Ciara / Gwen Stefani /Christina Perri / Gess Glynne/ Duffy /Ella Henderson / Stromae / Janelle Monae / Emeli Sande / Eva Simons / Fergie / Jasmine Thompson / Zendaya / Nelly Furtado / Kelly Rowland / Iyaz /Nick Jonas/ Tove Lo / ZAYN /Juicy J /Kat Dhalia / Kat de Luna/ Kesha /Krewella / Keri Hilson /Kiesza /Kwabs / Lupe Fiasco /M.I.A/Taylor Momsen / Marilyn Manson /Melanie Martinez /Mohombi / Nicole Sherzinger /Natalia Kills / Pia Mia / Joan Jett / Kylie Minogue.

Ai mulți căntăreți / Dj / trupe - aproape toate genurile în link-ul de mai jos, am mai răspuns la o altă întrebare
http://www.tpu.ro/......-cele-mai/

1 răspuns:
| oglindasultanului a răspuns:

Lista de cantareti faimosi, aveam pe undeva: Ashanti, Aaliyah, Alejandro Sanz, Avril Lavigne, Carrie Underwood, Alicia Keys, Whitney Houston, Mariah Carey, Ciara, Selena Gomez, Taylor Swift, Nicole Scherzinger, Christina Aguilera, Nicky Minaj, Kesha, Kyle Minogue, Beyonce, Jennifer Lopez, Pitbull, Britney Spears, Jordin Sparks, P! nk, Lady Gaga, Cher, Nelly Furtado, Faith Hill, Kat deluna, Gwen Stefani, Kelly Clarkson, Cascada, Anastacia, Barbara Streisand, Bjork, Tina Turner, Shania Twain, Monique Coleman, Demi Lovato, Celine Dion, Leona Lewis, Lara Fabian, Laura Pausini, Enya, Eva Cassidy, Miranda Cosgrove, Cheryl Cole, Lily Allen, 50 cent, Akon, Rihanna, Paula Abdul...