| gemeni6226 a întrebat:

Cunoasteti piese muzicale care v-au facut sa plangeti sau v-au emotionat puternic?

3 răspunsuri:
| tpUuUuUuUuU a răspuns:

Enter the east soundtrack

| Nirvanaaa a răspuns:

Acum nu pot spune ca mai plâng la piese însă când eram mică plângeam la piesa din filmul titanic My heart will go on - nici măcar nu văzusem filmul, nu înțelegeam nimic din ce se canta dar coloana sonora mă făcea sa plâng încontinuu laughing.

| gemeni6226 explică (pentru Nirvanaaa):

Apreciez ce spui dar eu as fi vrut prin aceasta intrebare sa am ajutor la colectionat de piese care iti impresioneaza sufletul la orice varsta prin mesajul sau dar multumesc.